Co tracisz, nie kupując silników iveco?

Co tracisz, nie kupując silników iveco?

23 lipca, 2010 Wyłączono przez major

Dysponujesz samochodem dostawczym i prowadzisz biznes, który opiera się w dużej mierze na tym pojeździe? W takim razie od tego czy twoje auto dowiezie towar czy uszkodzone stanie gdzieś na drodze, zależy bardzo wiele rzeczy: terminowość, twoja marka oraz wytrzymałość nerwowa: twoja, kontrahentów i, przede wszystkim, kierowcy. Dlatego twoim obowiązkiem przy zakładaniu biznesu lub wymienianiu floty jest odnalezienie najlepszej opcji, która nie tylko nie będzie sabotowała twojego przedsiębiorstwa, ale będzie dobrze wpływała na jego rozwój. Dlatego warto zwrócić uwagę na silniki iveco – lidera w branży.

Z czego można wybierać?

Nawet jeśli jesteś już stuprocentowo zdecydowany na to, że części do silników iveco będą najlepszym rozwiązaniem i jesteś nastawiony na kupno wyłącznie z dostępnej oferty tej marki, to wciąż pozostaje ci kilka decyzji do podjęcia. Wybór w tej włoskiej firmie motoryzacyjnej jest bowiem całkiem szeroki, a z pewnością szerszy niż u konkurencji z Niemiec czy Francji. W każdym razie jedna z decyzji do podjęcia to wybór spomiędzy trzech silników:
– jednostki na 2,3 litra,
– jednostki trzylitrowej,
– jednostki trzylitrowej na sprężony gaz ziemny.
Wystarczy, że przeanalizujesz możliwości i specyfikacje każdej z tych opcji oraz przeanalizujesz własne potrzeby. W ten sposób dowiesz się, jaki pojazd będzie konkretnie najlepszy dla ciebie i twojego rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Czy na pewno warto?

Tak. Ta odpowiedź wynika głównie z tego, jak wypowiadają się w tym temacie specjaliści – czyli doświadczeni użytkownicy. A silniki iveco na branżowych forach zbierają spore uznanie. Głównie ze względu na swoją moc (nawet przy maksymalnym załadowaniu), a także bardzo wysoki poziom wytrzymałości oraz wyjątkowo niski procent urazowości, nawet przy największych obciążeniach i to w używanych po kilkanaście lat samochodach. Do tego, jeśli nawet przytrafi się konieczność przeprowadzenia remontu – nie będzie on wielkim problemem z uwagi na stosunkowo tanie części.